Digato | Digato | Foto pakalpojumi
Foto pakalpojumi. Piedāvājam produktu foto, foto reklāmas vajadzībām, foto uzņēmuma mājas lapām, kāzu fotogrāfēšana, dažādu pasākumu fotogrāfēšana. Individuālas fotosesijas. Unikāli, kreatīvi produktu foto.
Foto pakalpojumi, produktu foto, foto reklāmas vajadzībām, foto uzņēmuma mājalsapām, kāzu fotogrāfēšana, pasākumu fotogrāfēšana, Individuālas fotosesijas
15336
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15336,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Foto pakalpojumi

Citi foto pakalpojumi

Piedāvājam arī daudz citus foto pakalpojumus, kā dažādu pasākumu fotografēšanu, kāzas un citus individuālus projektus.

Produktu foto

HD video un augstas izšķirtspējas displeju laikmetā, nekvalitatīvi produktu foto klientiem asociējas ar nekvalitatīvu produktu. Ja vēlaties sniegt pārliecinošu iespaidu, ka jūsu produkts ir vērts, lai to iegādātos, jums būs nepieciešami profesionāli un kvalitatīvi produktu attēli.

Foto mājaslapām

Cilvēki vienmēr visu uztver vizuāli. Pirmais iespaids par jūsu uzņēmumu rodas no jūsu uzņēmuma vizuālā tēla. Tāpēc mājaslapā ir ļoti būtiski iekļaut foto. Tie var būt no jūsu uzņēmuma vides, darbinieki, vai jeb kas cits. Galvenais, lai tas būtu kvalitatīvs un acīm piesaistošs.

Izmaksas

Izmkasas var mainīties no vēlmēm. Standarta produktu foto uz balta fona izmaksā 4Eur/attēls. Minimālais bilžu skaits šai cenai ir 25 bildes.

Mājas lapas foto un citu foto projektu izmaksas tiek noskaidrotas pēc vēlmēm un konsultācijām. Katrs pasūtījums ir individuāls.